Logo

Adanakebap.com.tr; toplu barbekü gereksinimi olan iş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler vb. kurumların bu ihtiyacını karşılamak, yerinde yemek üretimi ve servis hizmetlerini, en iyi kalite standartlarında sunmak amacıyla,  kurulmuştur. Modern ekipmanları ve alanında uzman personelleriyle ile faaliyet göstermektedir.

Yerinde yemek üretimi ve catering hizmetlerinde bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik, çağdaş teknolojiyle donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimli, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi, sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmet birimlerimiz ve şubelerimiz, tarafınızdan, mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.

Hiyjen Politikamız

Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda besin ihtiyaçlarını karşılamak ve Adana Kebap kültürünü yerinde sağlamak amacıyla, hazırlanan menülerimizin, müşterilerimizin sağlığında bir risk teşkil etmemesi için son derece titizlikle üretilmektedir.

Kullandığımız etler, yüksek sağlık bilgisi standartlarında hijyen esasında ustalarımızca hazırlanmaktadır. Çalışanlarımız düzenli sağlık kontrollerinden geçmektedir. Müşterilerimize özel hazırladığımız ve lezzetimizin sırlarını yansıttığımız ürünlerimizi doğru pişirme yöntemiyle sağlıklı beslenmeyi sağlaması amaçlarımız arasındadır.

Sizlerin sağlığından direkt sorumlu olmanın bilinciyle, sağlıklı, kaliteli ve daima Adana Kebap kültürünü birebir yansıtan yemekler sunmayı prensip edinen bir firmayız.